> VELKOMMEN      > KONTINGENT      > INDMELDELSE      > SPILLERCERTIFIKATER      > GUGHÅNDBOGEN



 

 

> TRÆNERMANUAL      > BØRNEATTEST      > KØRSELSGODTG.      > KLUBTØJ     > .NYT. ANSVAR + UDVALG

UNGDOM

Kontaktpersoner

 

Drenge

U5 Mix
Årgang
2013
U6 Mix
Årgang
2012
U7
Årgang
2011
U8
Årgang
2010
U9
Årgang
2009
U10
Årgang
2008
U11
Årgang
2007
U12
Årgang
2006
U13
Årgang
2005
U14
Årgang
2004
U15
Årgang
2003
 

[ Gå til drengeafdeling ]

 

Piger

U5 Mix
Årgang
2013
U6 Mix
Årgang
2012
U11
Årgang
2006
U13
Årgang
2005
U15
Årgang
2003
U16
Årgang
2001
-2
[ Gå til pigeafdeling ]
     

Drenge

 
Drenge U5 Mix | Årgang 2013  
  Afdelingsleder Janni Obitsø Grønbæk Petersen 31374555 jannieobitsoe@gmail.com
  Træner Karen Boldreel Madsen 40869883 karenbmadsen@gmail.com
  Træner Kasper Hjørringgaard Bangsø 28988975 khb@nowaco.com
  Træner Silas Mühlbach 72690914 silas@muehlbach.dk
  Træner Lasse Engelbrecht Rohde 51521256 lasseerohde@gmail.com
Drenge U6 Mix | Årgang 2012  
  Afdelingsleder Bettina Burgdorff Bendsen 28733773 cbbendsen@email.dk
  Træner Alex Iversen 22522576 aliversen@icloud.com
  Træner Anders Egeberg Olesen 41933393 andersbo2@hotmail.com
Drenge U7 | Årgang 2011
  Afdelingsleder Sanne Poulsen 22334895 Schou_sanne@hotmail.com
  Træner Christian Bæhr 24888922 Christian.baehr@bshg.com
  Træner Jesper Dahl 30703022 jesperdahlnielsen@hotmail.com
  Træner Rasmus Nielsen 27243857 Rbn07@live.dk
Drenge U8 | Årgang 2010
  Afdelingsleder Henrik Birk 25143595 noplatos@gmail.com
  Træner Emil Adelborg 21862194 emil_adelborg@hotmail.com
  Træner Morten Larsen 20712583 mkl@navtilus.dk
  Træner Mikkel Olesen 29339940 mikkel.olesen@superbrugsen.dk
  Træner Simon Holm 24915486

simon.thogersen@gmail.com

  Træner

Søren Pehrson

41283972 sorenpehrson10@gmail.com
  Træner Mikkel Dalgaard Jensen 40220290 dalgaardjensen@hotmail.com
Drenge U9 | Årgang 200
  Afdelingsleder Trine Hjermitslev 42551904 trineirenehjermitslev@gmail.com
  Træner Michael Hougaard 42666299 michaelhougaard76@gmail.com
  Træner
Kasper H. Knudsen
20973442 knudsenvine@live.dk
  Træner Søren Jung Pedersen 22467363 sjungped@hotmail.com
  Træner Rico Hansen 22479902 ricohansen83@gmail.com
  Træner Jeppe Kjærgaard 41963038 mesterjeppe@gmail.com
Drenge U10 | Årgang 2008
  Afdelingsleder Henrik Birk 25143595 noplatos@gmail.com
  Træner Martin Lund Andersen 40169393 lmma@c.dk
  Træner Thomas Boe 31900155 thomas@koebsmaeglerne.dk
  Træner Mads Peter Veiby   mads.veiby@gmail.com
  Træner Thomas Hansen 40471022 Th@rn.dk
  Målmandstræner Jesper Brinkmann 22619599 Jesperbrinkmann76@gmail.com
  Træner Søren Yde Knudsen         60506113 sydeknudsen@gmail.com
Drenge U11 | Årgang 2007
  Afdelingsleder Ann Katrine Dahl Brisson 60192200 ankadaha@gmail.com
  Træner Niels Brisson 22851213 niels.brisson@gmail.com
  Træner Dennis Aabo Sørensen 20221923 dennisaabo@tranderslund.dk
  Træner Jacob Mortensen    
  Træner Torben Søndergaard 22763434 southfarm@gmail.com
  Træner Morten Fosgrau 31131053 mf@vhnordjylland.dk
  Træner Thomas Hougaard 50237071 bellehund2000@yahoo.dk
Drenge U12 | Årgang 2006
  Afdelingsleder Lene Stoffersen 22641929 leneogjesper@gmail.com
  Træner 1. hold Henrik Gaardsøe 40347033 henrik.gaardsoe@cembrit.dk
  Holdleder 1. hold Karina Vestergaard 30300716 kvlp25@gmail.com
  Træner 2. hold Ubesat    
Drenge U13 | Årgang 2005
  Afdelingsleder Lotte Sørensen 21635280 Lotte.henrik@outlook.dk
  Træner Jesper Jensen 60506198 jej@telenor.dk
  Træner Kristian Bramsen 60165550 kbramsen1@gmail.com
  Træner Michael Dahl   msdahl2015@icloud.com
  Træner Søren Mortensen 20367944 ulshoejsvej10@hotmail.com
Drenge U14 | Årgang 2004
  Afdelingsleder Karina Vestergaard 30300716 kvlp25@gmail.com
  Cheftræner 1. hold Flemming Sørensen 21386877 flemmingnielsen07@gmail.com
  Ass.træner 1. hold Martin Thinggaard 61738619 tinjo99@live.dk
  Træner 2. hold Rasmus Juul Pedersen 61791490 rjp@killerbee.dk
  Målmandstræner Anders Rundh 31160616 amrundh@gmail.com
  Målmandstræner Flemming Lind Christensen   godtgemt@godt-gemt.net
Drenge U15 | Årgang 2003
  Afdelingsleder

Birgit Mikkelsen

  birgit.h.mikkelsen@gmail.com
  Træner Magnus Davey   magnusdavey@live.dk
  Træner

Morten Skallerup

30292819 skallerup1987@gmail.com
  Holdleder Mohamad Al Zein 52759585 mimi-79@live.de
  Holdleder Per Mouritsen 29372370 permouritsen@live.dk
     

Piger

 
Piger U5 Mix | Årgang 2013  
  Afdelingsleder Janni Obitsø Grønbæk Petersen 31374555 jannieobitsoe@gmail.com
  Træner Karen Boldreel Madsen 40869883 karenbmadsen@gmail.com
  Træner Kasper Hjørringgaard Bangsø 28988975 khb@nowaco.com
  Træner Silas Mühlbach 72690914 silas@muehlbach.dk
  Træner Lasse Engelbrecht Rohde 51521256 lasseerohde@gmail.com
Piger U6 Mix | Årgang 2012  
  Afdelingsleder Bettina Burgdorff Bendsen 28733773 cbbendsen@email.dk
  Træner Alex Iversen 22522576 aliversen@icloud.com
  Træner Anders Egeberg Olesen 41933393 andersbo2@hotmail.com
Piger U12 | Årgang 2006         
  Træner Heidi Jung Sønderkær 61712455 heidi@sonderkar.dk
  Træner Susan Nielsen 22628292 susan@xebra.dk
Piger U13 | Årgang 2005         
  Afdelingsleder Maria Knøss 22439674 gug0506piger@gmail.com
  Træner Michael Egholm 21170501 miee@tmg.dk
Piger U15  | Årgang 2003         
  Træner Henrik Sørensen 27575280 hs@iet.aau.dk
  Træner Jacob Lind-Galsgaard 27575280 jacoblind71@gmail.com
Piger U16 | Årgang 2001-2   
  Træner Bo Villadsen    
  Træner Kim Birkeholm    
  Træner Torben Uttrup Andersen 22143011 torben.uttrup.andersen@dk.issworld.com