Kontaktpersoner

Herunder finder du kontaktoplysninger for afdelingens ledere og trænere for såvel Drenge og Piger (fra U6 til U18).
Du er velkommen til at rette henvendelse til alle kontaktpersoner eller til børne- og ungdomsudviklingstræner Emil Adelborg.

Børne- og Ungdomsudviklingstræner

Emil Kondrup Adelborg

Udviklingstræner

emil_adelborg@hotmail.com

Tlf: 21862194

Drenge U6 | Årgang 2018

Mette Bach

Holdleder

mette.Bach@outlook.dk

Henrik Lydholm

Træner

henriklydholm@gmail.com

Michael Hansen

Træner

chompookas@gmail.com

Simon Madsen

Træner

simon1220233@hotmail.com

Tlf: 28689622

Michael Skov

Træner

dikael_skov@hotmail.com

Danny Axelsen

Træner

dannyaxelsen@gmail.com

Emil Adelborg

Træner

emil_adelborg@hotmail.com

Drenge U7 | Årgang 2017

Rasmus Foss-Pedersen

Træner

rasfoss@gmail.com

Tlf: 22522067

Thomas Buus

Træner

thomas_buus@hotmail.com

Tlf: 26552620

Signe Horsager

Holdleder/kasserer

signehorsager@hotmail.com

Tlf: 28149296

Chris Høgsberg-Helledie

Træner

chh-privat@hotmail.com

Tlf: 28129391

Kasper Jørgensen

Træner/kampfordeler

kasperjor@hotmail.com

Tlf: 20411091

Sherwin Sixhøi Rosdahl Reyes

Træner

srwreyes@gmail.com

Tlf: 60800730

Jonas Faaborg Wartou Schumann

Træner

schumann_9220@hotmail.com

Tlf: 28443556

Drenge U8 | Årgang 2016

Michael Lyngsø Kristensen

Træner

michael.lyngsoe@rn.dk

Tlf: 29126177

Jakob Sloth Linneberg

Træner

jakoblinneberg@gmail.com

Tlf: 71904292

Drenge U9 | Årgang 2015

Kristina Helenius

Holdleder/assistenttræner

krizz8@msn.com

Tlf: 61330386

Kim Dalsgaard

Træner

kim.150188@gmail.com

Tlf: 53309101

Dan Frandsen

Assistenttrræner

dan.s.frandsen@gmail.com

Tlf: 24415527

Lasse Kammer

Træner

laskammer@gmail.com

Tlf: 30200101

Morten Hedelund

Assistenttræner

nautjug@hotmail.com

Tlf: 25192960

Steffen Munk-Bidstrup

Assistenttræner

steffenmunk@gmail.com

Tlf: 20319065

Drenge U10 | Årgang 2014

Annabeth Bruun Møller

Holdleder

annabeth_anse@hotmail.com

Tlf: 60655292

Jesper Nielsen

Træner

jespernielsendk@yahoo.dk

Tlf: 30524272

Thomas Jansen

Træner

thomasjansendk@gmail.com

Tlf: 24662075

Lars Holmager

Træner

lholmager@hotmail.com

Tlf: 29662019

Nicolaj Mehlbye

Træner

nmehlbye@yahoo.dk

Tlf: 28931623

Drenge U11 | Årgang 2013

Mathias Nymark Larsen

Cheftræner

nymark24@gmail.com

Tlf: 27215110

Mathilde Kirial Daugaard

Holdleder

mathildekirialdaugaard@gmail.com

Tlf: 53558543

Anders Christensen

Træner

ac@cego.dk

Tlf: 25348205

Christian Houmann

Træner

C_houmann@hotmail.com

Tlf: 23724718

Kasper Bangsø

Træner

khb@nowaco.com

Tlf: 28988975

Lasse Lal

Træner/målmandstræner

Lasse.lal81@gmail.com

Tlf: 61696788

Lasse Tomra

Træner

lt@sport24.dk

Tlf: 30213142

Jesper Dahl Nielsen

Træner

jesperdahlnielsen@hotmail.com

Tlf: 21657055

Drenge U12 | Årgang 2012

Anders Egeberg Olesen

Holdleder/træner

andersbo2@hotmail.com

Tlf: 40280017

Christoffer Hviid

Træner

chris.hviid@gmail.com

Tlf: 30319459

Mads Bruun Møller

Cheftræner

madsflyvholm11@hotmail.com

Tlf: 29298112

Rasmus Pedersen

Træner

rbp62703@hotmail.com

Tlf: 20897872

Christian Tanbæk Nielsen

Træner

tanbaek.nielsen@gmail.com

Tlf: 25750000

Drenge U13 | Årgang 2011

Christian Bæhr Jensen

Holdleder

Christian.baehr@bshg.com

Mobil: 24888922

Mette Løfkvist Purkær

Kasserer

ikarosvej9@gvdnet.dk

Mobil: 22914145

Morten Bach Madsen

Træner

mortenbachmadsen@gmail.com

Tlf: 61312551

Thomas Jansen

Træner

thomasjansendk@gmail.com

Tlf: 24662075

Thomas Simoni

Træner

uche_dk@yahoo.dk

Tlf: 27246072

Stefan Bergmann Andersen

Træner

stefanba76@gmail.com

Tlf: 22135024

Drenge U14 | Årgang 2010

Christian Løth Mortensen

Holdleder

clm@ht-law.dk

Tlf: 22773343

Daniel Sieker

Cheftræner - Liga 2

d_sieker@hotmail.com

Tlf: 27191375

Claus Madsen

Cheftræner - Liga 4

clausboldreelmadsen@gmail.com

Tlf: 22793055

Mikkel Dalgaard Jensen

Assistenttræner

dalgaardjensen@hotmail.com

Tlf: 40220290

Dan Poulsen

Assistenttræner

dansminimontage@gmail.com

Tlf: 22142813

Morten Lykkegaard

Assistenttræner

mly@niras.dk

Tlf: 20481274

Lars Kühnel

Målmandstræner

lk@aklaw.dk

Tlf: 26167912

Drenge U15 | Årgang 2009

Christoffer Madsen

Afdelingsleder

christoffer.madsen@icloud.com

Mobil: 61657749

Jonas Duus Bendtsen

Træner

duusjonas@gmail.com

Tlf: 23924108

Jens Klagenberg

Træner

j_klagenberg@hotmail.com

Tlf: 41262605

Drenge U16 | Årgang 2008

Ej fastsat

Holdleder/træner

Drenge U17 | Årgang 2007

Ann Kathrine Dahl Brisson

Afdelingsleder

ankadaha@gmail.com

Mobil: 60192200

Chris Fredensborg

Træner

chrisfredensborg@live.dk

Tlf: 20919280

Drenge U18 | Årgang 2006

Chris Fredensborg

Træner

chrisfredensborg@live.dk

Tlf: 20919280

Piger U6-U7 | Årgang 2017-18

Stine Andersen

Træner

stine.andersen85@gmail.com

Tlf: 22818328

Lars Trads

Holdleder/Træner

lars_trads@hotmail.com

Tlf: 27133332

Daniel Olsen

Træner

olsen_gug@hotmail.com

Tlf: 28306437

Djani Boskailo

Træner

boss_kailo@hotmail.com

Tlf: 53384577

Piger U8-U9 | Årgang 2015-16

Bettina Burgdorff Bendsen

Holdleder

cbbendsen@email.dk

Tlf: 28733773

Danny Axelsen

Træner

dannyaxelsen@gmail.com

Nickolaj Torp Holtegaard Jonstrup

Træner

nickolajt@gmail.com

Tlf: 22440402

Henrik Lydholm

Træner

henriklydholm@gmail.com

Tlf: 21282789

Piger U10-U11 | Årgang 2013-14

Camilla Olesen

Holdleder

olesencamilla2@gmail.com

Tlf: 40911851

Karen Boldreel Madsen

Træner

karenbmadsen@gmail.com

Tlf: 40869883

Thomas Møller Christensen

Træner

tc79157@gmail.com

Tlf: 60630343

Emil Adelborg

Træner

emil_adelborg@hotmail.com

Tlf: 21862194

Piger U12 | Årgang 2012

Morten Ørskou Bols

Afdelingsleder/træner

morten099@hotmail.com

Tlf: 28573367

Mads Bruun Birk

Træner

birkmads@gmail.com

Tlf: 22160309

Pia Christina Svendsen

Holdleder

svendsens@gvdnet.dk

Tlf: 31171109

Piger U13 | Årgang 2011

Maria Skagen

Kontaktperson

maria_skagen@hotmail.com

Piger U17 | Årgang 2008-10

Anne Tørholm

Holdleder

toerholm@gmail.com

Tlf: 40882498

Karsten Thomsen Nedergaard

Træner

ktnedergaard@gmail.com

Tlf: 24477532

Jesper Drechsler Nielsen

Træner

jdn@apento.com

Tlf: 61747206