Kontaktpersoner

  

Herunder finder du børne- og ungdomsafdelingens mange ledere og trænere. Fra Poder (årgang 2018) til og med U17 (årgang 2004-05).
Du er velkommen til at rette direkte henvendelse til afdelingsledere, holdledere og trænere.

Børne- og Ungdomsudviklingstræner

Emil Kondrup Adelborg

Udviklingstræner

emil_adelborg@hotmail.com

Tlf: 21862194

Drenge Poder Mix

Jonas Thimm Jensbye

Kontaktperson

seniorformand@gugboldklub.dk

Tlf: 41180910

Drenge U5 | Årgang 2017

Ej fastsat

Træner

Drenge U6 | Årgang 2016

Michael Mørk Bendtsen

Træner

mickenben@gmail.com

Tlf: 30501033

Katrine Søndergaard

Holdleder / træner

s1987.katrine@gmail.com

Tlf: 25393969

Tim Bay

Træner

timannia@hotmail.dk

Tlf: 60460692

Peter Haven

Træner

peterhaven@gmail.com

Tlf: 30867819

Jakob Sloth Linneberg

Træner

jakoblinneberg@gmail.com

Tlf: 71904292

Drenge U7 | Årgang 2015

Kristina Egeberg Olesen

Holdleder

k.egeberg81@gmail.dk

Tlf: 20102659

Kim Dalsgaard

Træner

kim.150188@gmail.com

Tlf: 53309101

Lasse Paulsen

Træner

lassenpaulsen@gmail.com

Tlf: 40818081

Lasse Kammer

Træner

laskammer@gmail.com

Tlf: 30200101

Jakob Voergaard Pedersen

Træner

9210jakob@gmail.com

Tlf: 24863554

Drenge U8 | Årgang 2014

Lene Bilgrau

Afdelingsleder / træner

lene.hermansen@mail.dk

Tlf: 23379145

Jesper Nielsen

Træner

jespernielsendk@yahoo.dk

Tlf: 30524272

Mohammad Rona

Træner

rona2665@hotmail.com

Tlf: 50865050

Robin Nielsen

Træner

granbakken6@gmail.com

Tlf: 23394924

Tom Løfkvist Christensen

Træner

hellevang44@hotmail.com

Tlf: 21726066

Torsten Møller Jensen

Træner

tje@kmd.dk

Tlf: 30277960

Anders

Assistenttræner

Morten Toft Otte

Træner

mortenotte@gmail.com

Tlf: 25454052

Drenge U9 | Årgang 2013

Mathilde Kirial Daugaard

Holdleder

privat@murermesterdaugaard.dk

Tlf: 53558543

Silas Mühlbach

Træner

silas@muehlbach.dk

Tlf: 72690914

Anders Christensen

Træner

ac@cego.dk

Tlf: 25348205

Christian Hav

Træner

C_havchristensen@hotmail.com

Tlf: 24224801

Christian Houmann

Træner

C_houmann@hotmail.com

Tlf: 23724718

Kasper Bangsø

Træner

khb@nowaco.com

Tlf: 28988975

Lasse Lal

Træner/målmandstræner

Lasse.lal81@gmail.com

Tlf: 61696788

Lasse Tomra

Træner

lt@sport24.dk

Tlf: 30213142

Drenge U10 | Årgang 2012

Anders Egeberg Olesen

Træner

andersbo2@hotmail.com

Mobil: 40287595

Lars Kjær

Træner

lkjaer76@gmail.com

Tlf: 26118601

Christoffer Hviid

Træner

chris.hviid@gmail.com

Drenge U11 | Årgang 2011

Christian Bæhr Jensen

Træner

Christian.baehr@bshg.com

Mobil: 24888922

Jesper Dahl Nielsen

Træner

jesperdahlnielsen@hotmail.com

Mobil: 21657055

Mette Løfkvist Purkær

Holdleder

ikarosvej9@gvdnet.dk

Mobil: 22914145

Morten Bach Madsen

Træner

mortenbachmadsen@gmail.com

Tlf: 61312551

Thomas Jansen

Træner

thomasjansendk@gmail.com

Tlf: 24662075

Robert Appel

Målmandstræner

rappel@gmail.com

Tlf: 28889919

Victor

Ass. træner

Drenge U12 | Årgang 2010

Emil Adelborg

Træner

emil_adelborg@hotmail.com

Mobil: 21862194

Jakob Sørensen

Træner

jakob@jasodkcom

Mobil: 41930305

Mikkel Dalgaard Jensen

Træner

dalgaardjensen@hotmail.com

Mobil: 40220290

Mikkel Hassing Povlsen

Træner

mihp@ah.dk

Mobil: 20897973

Morten Lykkegaard

Træner

mly@niras.dk

Tlf: 20481274

Maria Knøss

Holdleder

tuevej2@gvdnet.dk

Tlf: 22439674

Drenge U13 | Årgang 2009

Jeppe Kjærgaard

Afdelingsleder

mesterjeppe@gmail.com

Mobil: 40552850

Andreas Olsen

Træner

anolse1979@yahoo.com

Tlf: 26179618

Jonas Duus Bendtsen

Træner

duusjonas@gmail.com

Tlf: 23924108

Drenge U14 | Årgang 2008

Anders Vogelsang Gallop

Holdleder

avg@accobat.com

Tlf: 28293223

Nils Rasmussen

Træner B/C

nr@all41.dk

Tlf: 30870614

Rasmus Pedersen

Træner B/C

rbp62703@hotmail.com

Tlf: 20897872

Thomas Hansen

Træner B/C

th@rn.dk

Tlf: 40471022

Martin Lund Andersen

Træner A

mart600i@koll1.dk

Tlf: 40169696

Drenge U15 | Årgang 2007

Ann Kathrine Dahl Brisson

Afdelingsleder

ankadaha@gmail.com

Mobil: 60192200

Frederik

Assistenttræner

Maikel Agha

Træner

20045@hotmail.com

Tlf: 31576639

Drenge U17 | Årgang 2004-05

Chris Fredensborg

Træner

chrisfredensborg@live.dk

Tlf: 20919280

Tobias Nielsen

Træner, 2. hold

tobias1803@outlook.dk

Tlf: 29855602

Piger Poder Mix

Jonas Thimm Jensbye

Kontaktperson

seniorformand@gugboldklub.dk

Tlf: 41180910

Piger U5 | Årgang 2017

Ej fastsat

Træner

Piger U6-U7 | Årgang 2015-16

Bettina Burgdorff Bendsen

Holdleder

cbbendsen@email.dk

Tlf: 28733773

Thomas Toldbod

Træner

tt@business.aau.dk

Tlf: 26843158

Piger U8-U9 | Årgang 2013-14

Camilla Olesen

Holdleder

olesencamilla2@gmail.com

Kristian Rosborg Larsen

Træner

kristian_larsen6@hotmail.com

Tlf: 26934393

Karen Boldreel Madsen

Træner

karenbmadsen@gmail.com

Tlf: 40869883

Josefine Dencker

Træner

josefine_dencker@msn.com

Tlf: 31711852

Piger U10 | Årgang 2012

Maria Skagen

Afdelingsleder

maria_skagen@hotmail.com

Tlf: 20781451

Martin Lindhøj

Træner

martinlindhoej@gmail.com

Tlf: 30328504

Piger U11 | Årgang 2011

Maria Skagen

Kontaktperson

maria_skagen@hotmail.com

Piger U12-U13 | Årgang 2009-2010

Gitte Bjerregaard

Træner

Sarah Gadegaard

Træner

sarahgug8@gmail.com

Tlf: 42497577

Piger U14 | Årgang 2008

Anne Tørholm

Afdelingsleder

toerholm@gmail.com

Tlf: 40882498

Dave Jones

Træner

drj16@msn.com

Tlf: 28936210

Christina Hove

Træner

hove.christina@gmail.com

Tlf: 61223153